Vés al contingut (premeu Retorn)

Col·laboradors

Entitats col·laboradores

Escola Tècnica Superior d’Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona
(ETSETB) de la Universitat Politècnica de Catalunya (UPC).
UPC. Campus NORD - Edif. B3. c/ JORDI GIRONA, 1-3. 08034 BARCELONA
Tel.: 93 4016800  FAX 93 4016801
URL: http://www.etsetb.upc.edu              Adreça electrònica: infoteleco@citel.upc.es
Departament d’Ensenyament de la Generalitat de Catalunya
Via Augusta, 202-226. 08021 Barcelona
Tel.: 93 551 69 80
URL: http://www.gencat.net/educacio/    Adreça electrònica: conseller.educacio@gencat.net
ICE UPC. Projecte RIMA, grup GiLABViR sobre Laboratoris Virtuals i Remots
Edifici Vèrtex (Campus Nord).Plaça Eusebi Güell, 6. 08034 Barcelona
Tel.: 93 401 60 66    Fax: 93 401 56 16
URL: http://www-ice.upc.es/       Adreça electrònica: info.ice@upc.edu
CESIRE-AulaTEC
C/ Escoles, 5. 08290 Cerdanyola del Vallès (Barcelona)
Tel.: 936 920 660     Fax: 935 808 878
URL: http://xtec.cat/aulatec           Adreça electrònica: jbusque1@xtec.cat

Professorat col·laborador

  • Joan Busquets (jbusque1@xtec.cat). Responsable del CESIRE-AulaTec del Departament d’Ensenyament de la Generalitat de Catalunya.
  • Jordi Regalés (jregales@xtec.cat). Professor d’Ensenyament Secundari, especialitat Tecnologia. CESIRE-AulaTec del Departament d’Ensenyament de la Generalitat de Catalunya.
  • Joan Fonollosa Massana (jfonollo@xtec.cat). Professor d'Ensenyament Secundari, especialitat Tecnologia. INS Montserrat de Barcelona (Barcelonès).
  • Eduard Inglada Güell (einglada@xtec.cat). Professor d'Ensenyament Secundari, especialitat Tecnologia. INS Eugeni d’Ors de Vilafranca del Penedès (Alt Penedès).
  • Enric Abadal Maestro (eabadal@xtec.cat). Professor d'Ensenyament Secundari, especialitat Tecnologia. INS Lluís Domènech i Montaner de Canet de Mar (Maresme).
  • Joan Amezaga (jamezaga@xte.cat).  Professor d'Ensenyament Secundari (Electricitat i Electrònica). INS La Segarra de Cervera (La Segarra).
  • Eduard Farré Bosch (efarre@xtec.cat). Professor d'Ensenyament Secundari (Electricitat i Electrònica). INS La Segarra de Cervera (La Segarra).
  • Sandra Riera (srier@hotmail.com). Professora d'Ensenyament Secundari (Electricitat i Electrònica). INS Narcís Xifra i Masmitjà de Girona (Gironès).
  • Josep Masnou (jmasnou2@xtec.cat). Professor d'Ensenyament Secundari (Electricitat i Electrònica). INS Serrallarga de Blanes (La Selva).
  • Àngel Olivan (olivanpena@yahoo.es). Professor d'Ensenyament Secundari (Electricitat i Electrònica). INS Serrallarga de Blanes (La Selva).
  • Toni Garcia (agarci64@xtec.cat). Professor d'Ensenyament Secundari (Electricitat i Electrònica). INS Serrallarga de Blanes (La Selva).
  • Francesc Delis (fdelis@xtec.cat).  Professor d'Ensenyament Secundari (Electricitat i Electrònica). IES-SEP Lacetània de Manresa (Bages).
  • Pròsper Gomis (pgomis@xtec.cat). Professor d'Ensenyament Secundari, especialitat Tecnologia. INS Pons d'Icart de Tarragona (Tarragonès).
  • Francesc Ortiz (fortiz@xtec.cat). Professor d'Ensenyament Secundari, especialitat Tecnologia. INS Torredembarra de Torredembarra (Tarragonès).
  • Toni Moreno (amoreno@xtec.cat).  Professor d'Ensenyament Secundari (Electricitat i Electrònica). INS La Garrotxa d'Olot (La Garrotxa).
  • Joan Pallicer (jpellic2@xtec.cat).  Professor d'Ensenyament Secundari (Electricitat i Electrònica). INS Cendrassos de Figueres (Alt Empordà).
  • Josep Maria Nogueras (jnoguer6@xtec.cat).  Professor d'Ensenyament Secundari, especialitat Tecnologia. INS Bisbe Sivilla de Calella (Maresme).
  • Josep Maria Sardà Caimel (jsarda@xtec.cat).  Professor d'Ensenyament Secundari, especialitat Tecnologia. INS Ramon Turró i Darder de Malgrat de Mar (Maresme).
  • Sílvia Zurita Món (szurita@xtec.cat). Professora d'Ensenyament Secundari, especialitat Tecnologia. INS Domènech Perramon d'Arenys de Munt (Maresme).
  • Francesc Xavier Jodra Noguero (fjodra@xtec.cat). Professor d'Ensenyament Secundari, especialitat Tecnologia. INS Joan Salvat Papasseit de Barcelona (Barcelonès).
  • Pere Garcia (pgarcia@xtec.cat). Professor d'Ensenyament Secundari, especialitat Tecnologia. IOC - Institut Obert de Catalunya (Barcelona).
  • Joan Joseph Gual (jjoseph@xtec.cat). Catedràtic d’Educació Secundària, especialitat Tecnologia, de l’IES Lluís Domènech i Montaner de Canet de Mar (Maresme).
  • Roger Hoyos Garcia (rhoyos@xtec.cat). Professor d’Educació Secundària, especialitat Tecnologia. IES Manuel Vázquez Montalbán de Sant Adrià del Besós (Barcelonès).
  • Joan Accensi Bonfill (jaccensi@xtec.cat). Professor d’Educació Secundària, especialitat Tecnologia. IES Manuel Vázquez Montalbán de Sant Adrià del Besós (Barcelonès).
  • Lluís Las Heras (lheras3@xtec.cat). Professor d’Educació Secundària, especialitat Tecnologia. IES Baix Montseny de Sant Celoni (Vallés Oriental).
  • Mercè López Domínguez (mlopez52@xtec.cat). Professora d’Educació Secundària, especialitat Tecnologia. IES Eugeni d’Ors de Vilafranca del Penedès (Alt Penedès).
  • Monserrat Guàrdia Sierra (snadal@xtec.cat). Professora d'Educació Secundària, especialitat Tecnologia. IES Manuel de Montsuar de Lleida (Segrià).
  • Miquel Bosch i Casas (mbosch12@xtec.cat). Professor d’Educació Secundària, especialitat Tecnologia. IES Santa Coloma de Farners de Santa Coloma de Farners (La Selva).

Centres educatius col·laboradors

  • 1.   INS Lluís Domènech i Montaner. Canet de Mar (Maresme).
  • 2.   INS Bisbe Sivilla. Calella (Maresme).
  • 3.   INS Ramon Turró i Darder. Malgrat de Mar(Maresme).
  • 4.   INS Domènech Perramon. Arenys de Munt (Maresme).
  • 5.   INS Montserrat. Barcelona. Barcelona (Barcelonès).
  • 6.   INS Eugeni d’Ors. Vilafranca del Penedès (Alt Penedès).
  • 7.   INS-SEP Lacetània. Manresa (Bages).
  • 8.   INS La Segarra. Cervera (La Segarra).
  • 9.   INS Narcís Xifra i Masmitjà. Girona (Gironès).
  • 10. INS Serrallarga. Blanes (La Selva).
  • 11. INS La Garrotxa. Olot (La Garrotxa).
  • 12. INS Cendrassos. Figueres (Alt Empordà).
  • 13. INS Pons d’Icart. Tarragona. (Tarragonès).
  • 14. INS Torredembarra. Torredembarra (Tarragonès).
  • 15. IOC Institut Obert de Catalunya. Barcelona (Barcelonès).
  • 16. INS Joan Salvat Papasseit.  Barcelona (Barcelonès).